O nás

behrova

Eva Behrová

V naší firmě se zabývám kompletním vývojem a celkovým designem autorských výrobků, dohlížím na kvalitu a preciznost zpracování. Fandím všem českým výrobcům a proto je pro mě důležité najít spolehlivé české dodavatele, kteří jsou podobně nadšeni, jako já, pro ušlechtilý design a lidskou tvořivost. Baví mě vytvářet estetické, originální a užitečné výrobky. Nejvíc mě naplňuje hra s úkoly a výzvami, o kterých ostatní tvrdí, že nejdou vyřešit.

Narodila jsem se v Brně. Vystudovala magisterské studium na pedagogické fakultě MU, se zaměřením na výtvarný obor. Při pedagogické práci jsem se věnovala oděvní tvorbě a interiérovému designu.

Dále jsem pracovala několik let v zahraničí v diplomatických službách. Po návratu, vedle vlastní tvorby, vystudovala Institut Grafoanalýzy, pozitivní psychoterapii, kineziologii, automatickou kresbu aj. Byla ředitelkou nadace pro postižené děti.

Od roku 2011 jsem byla spoluvlastníkem české designové firmy zabývající se netradičním a inovativním způsobem pěstování rostlin v interiérech.

V současné době také přednáším a vedu konzultační praxi jako poradce pro rozvoj osobnosti, např. pořádám semináře „Rande se sebou“.

Výstavy: v Brně, Moskvě, Vídni, Paříži a Monaku.

© 2015